У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Майдан - Долина
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Майдан - Долина:

Поточний розклад електричок Майдан - Долина включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 21 г 28 хв зі станції Майдан і прибуває на станцію Долина о 23 г 00 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6423 сполученням Івано-Франківськ - Стрий, в цьому випадку поїздка займе 1 г 33 хв. Між станціями Майдан і Долина цей електропоїзд проїжджає 9 зупинок. Серед них Боднарів(09.56), Брошнів(10.38), Рахиня(11.08), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Майдан - Долина, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Майдан Долина ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Майдан - Долина можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6423* Івано-Франківськ Стрий 09.47
Майдан
11.20
Долина
1 г 33 хв Курсує щоденно - переглянути
6425 Івано-Франківськ Стрий 21.28
Майдан
23.00
Долина
1 г 32 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Майдан -Долина можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Майдан — Долина

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Долина — Майдан