У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Майдан,Івано-Франківська обл.
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Майдан:

Актуальний розклад електричок по станції Майдан містить всього 4 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Майдан з такими станціями і населеними пунктами як Івано-Франківськ, Стрий. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 21 г 28 хв до пункту призначення Стрий. Найближчі станції та зупинні пункти Боднарів, Ценжів. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Майдан відправляються або прибувають вранці - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Стрий - Івано-Франківськ, Івано-Франківськ - Стрий. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Майдан відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6426 Стрий Івано-Франківськ 06.12 1 хв  06.13 Курсує щоденно - переглянути
6423* Івано-Франківськ Стрий 09.52 1 хв  09.53 Курсує щоденно - переглянути
6424* Стрий Івано-Франківськ 18.21 1 хв  18.22 Курсує щоденно - переглянути
6425 Івано-Франківськ Стрий 21.27 1 хв  21.28 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Майдан можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Майдан,Івано-Франківська обл.