У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Майдан,Івано-Франківська обл.
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Майдан:

Актуальний розклад електричок по станції Майдан містить всього 4 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Майдан з такими станціями і населеними пунктами як Івано-Франківськ, Стрий. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 21 г 31 хв до пункту призначення Стрий. Найближчі станції та зупинні пункти Боднарів, Ценжів. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Майдан відправляються або прибувають вранці - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Івано-Франківськ - Стрий, Стрий - Івано-Франківськ. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Майдан відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6426 Стрий Івано-Франківськ 06.14 1 хв  06.15 Курсує щоденно - переглянути
6423 Івано-Франківськ Стрий 09.02 1 хв  09.03 Курсує щоденно - переглянути
6424 Стрий Івано-Франківськ 17.04 1 хв  17.05 Курсує щоденно - переглянути
6425 Івано-Франківськ Стрий 21.30 1 хв  21.31 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Майдан можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Майдан,Івано-Франківська обл.