У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Малютянка - Київ
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Малютянка - Київ:

Поточний розклад електричок Малютянка - Київ включає 15 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 17 г 57 хв зі станції Малютянка і прибуває на станцію Київ о 18 г 28 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6030 сполученням Фастів-1 - Київ-Пас., в цьому випадку поїздка займе 0 г 47 хв. Між станціями Малютянка і Київ цей електропоїзд проїжджає 3 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Малютянка - Київ, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Малютянка Київ ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Малютянка - Київ можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Малютянка та Київ – 17.9 км. Ціна квитка на електричку Малютянка Київ складає 15.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Малютянка -Київ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Малютянка — Київ

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Київ — Малютянка