У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Малютянка - Миронівка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Малютянка - Миронівка:

Поточний розклад електричок Малютянка - Миронівка включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 09 г 19 хв зі станції Малютянка і прибуває на станцію Миронівка о 12 г 33 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6023-6238 сполученням Київ-Пас. - Миронівка, в цьому випадку поїздка займе 3 г 32 хв. Між станціями Малютянка і Миронівка цей електропоїзд проїжджає 30 зупинок. Серед них Шляхова(16.06), Білки(16.39), Фастів-2(17.30), Роток(18.14), Рокитне(18.50), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Малютянка - Миронівка, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Малютянка Миронівка ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Малютянка - Миронівка можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Малютянка та Миронівка – 137.9 км. Ціна квитка на електричку Малютянка Миронівка складає 45.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6011-6236 Київ Миронівка 09.19
Малютянка
12.33
Миронівка
3 г 14 хв Курсує щоденно - переглянути
6023-6238 Київ Миронівка 16.04
Малютянка
19.36
Миронівка
3 г 32 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Малютянка -Миронівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Малютянка — Миронівка

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Миронівка — Малютянка