У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Малютянка - Житомир
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Малютянка - Житомир:

Поточний розклад електричок Малютянка - Житомир включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 17 г 19 хв зі станції Малютянка і прибуває на станцію Житомир о 20 г 22 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 7037 сполученням Київ-Пас. - Житомир, в цьому випадку поїздка займе 3 г 3 хв. Між станціями Малютянка і Житомир цей електропоїзд проїжджає 24 зупинок. Серед них Глеваха(17.23), Потіївка(18.17), Ставище(18.47), Яроповичі(19.22), 82 Км(19.56), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Малютянка - Житомир, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Малютянка Житомир ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Малютянка - Житомир можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Малютянка та Житомир – 140.1 км. Ціна квитка на електричку Малютянка Житомир складає 45.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
7037 Київ Житомир 17.19
Малютянка
20.22
Житомир
3 г 3 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Малютянка -Житомир можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .