У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

7037 Київ-Пас. — Житомир Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 7037 сполученням Київ-Пас. - Житомир відправляється зі станції Київ-Пас. о 18.38 і прибуває на станцію Житомир о 22.19 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 41 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 25 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 15 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 26 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Київ-Волинський, Тарасівка, Фастів-1, Унава, Скригалівка, Ставище, Липняк, Лотос, 62 Км, Івниця, 82 Км, Станишівка.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Київ-Пас. 18.38
Караваєві Дачі 18.43 1 хв  18.44 5 хв 
Київ-Волинський 18.48 1 хв  18.49 10 хв 
Вишневе 18.55 1 хв  18.56 17 хв 
Тарасівка 19.01 1 хв  19.02 23 хв 
Боярка 19.05 1 хв  19.06 27 хв 
Фастів-1 20.00 2 хв  20.02 1 г  22 хв 
Потіївка 20.12 1 хв  20.13 1 г  34 хв 
Унава 20.20 1 хв  20.20 1 г  42 хв 
Нова Волиця 20.25 1 хв  20.26 1 г  47 хв 
Скригалівка 20.30 1 хв  20.31 1 г  52 хв 
Волиця 20.36 1 хв  20.37 1 г  58 хв 
Ставище 20.43 1 хв  20.44 2 г  5 хв 
Корнин 20.51 1 хв  20.52 2 г  13 хв 
Липняк 20.57 1 хв  20.58 2 г  19 хв 
Скочище 21.07 1 хв  21.08 2 г  29 хв 
Лотос 21.13 1 хв  21.14 2 г  35 хв 
Яроповичі 21.19 1 хв  21.20 2 г  41 хв 
62 Км 21.27 1 хв  21.28 2 г  49 хв 
Степок 21.34 1 хв  21.35 2 г  56 хв 
Івниця 21.40 1 хв  21.41 3 г  2 хв 
Града 21.48 1 хв  21.49 3 г  10 хв 
82 Км 21.53 1 хв  21.54 3 г  15 хв 
Ліщин 21.58 1 хв  21.59 3 г  20 хв 
Станишівка 22.05 1 хв  22.06 3 г  27 хв 
Нова Бистра 22.12 1 хв  22.13 3 г  34 хв 
Житомир 22.19 3 г  41 хв 

У розкладі поїзда 7037 Київ-Пас. — Житомир можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Вересень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930  
Жовтень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031