У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

7037 Київ-Пас. — Житомир Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 7037 сполученням Київ-Пас. - Житомир відправляється зі станції Київ-Пас. о 18.38 і прибуває на станцію Житомир о 22.19 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 41 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 25 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 15 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 26 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Київ-Волинський, Тарасівка, Фастів-1, Унава, Скригалівка, Ставище, Липняк, Лотос, 62 Км, Івниця, 82 Км, Станишівка.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Київ-Пас. 18.38
Караваєві Дачі 18.43 1 хв  18.44 5 хв 
Київ-Волинський 18.48 1 хв  18.49 10 хв 
Вишневе 18.55 1 хв  18.56 17 хв 
Тарасівка 19.01 1 хв  19.02 23 хв 
Боярка 19.05 1 хв  19.06 27 хв 
Фастів-1 20.00 2 хв  20.02 1 г  22 хв 
Потіївка 20.12 1 хв  20.13 1 г  34 хв 
Унава 20.20 1 хв  20.20 1 г  42 хв 
Нова Волиця 20.25 1 хв  20.26 1 г  47 хв 
Скригалівка 20.30 1 хв  20.31 1 г  52 хв 
Волиця 20.36 1 хв  20.37 1 г  58 хв 
Ставище 20.43 1 хв  20.44 2 г  5 хв 
Корнин 20.51 1 хв  20.52 2 г  13 хв 
Липняк 20.57 1 хв  20.58 2 г  19 хв 
Скочище 21.07 1 хв  21.08 2 г  29 хв 
Лотос 21.13 1 хв  21.14 2 г  35 хв 
Яроповичі 21.19 1 хв  21.20 2 г  41 хв 
62 Км 21.27 1 хв  21.28 2 г  49 хв 
Степок 21.34 1 хв  21.35 2 г  56 хв 
Івниця 21.40 1 хв  21.41 3 г  2 хв 
Града 21.48 1 хв  21.49 3 г  10 хв 
82 Км 21.53 1 хв  21.54 3 г  15 хв 
Ліщин 21.58 1 хв  21.59 3 г  20 хв 
Станишівка 22.05 1 хв  22.06 3 г  27 хв 
Нова Бистра 22.12 1 хв  22.13 3 г  34 хв 
Житомир 22.19 3 г  41 хв 

У розкладі поїзда 7037 Київ-Пас. — Житомир можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Травень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Червень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930