У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Мар'янівка - Знам'янка-2
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Мар'янівка - Знам'янка-2:

Поточний розклад електричок Мар'янівка - Знам'янка-2 включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 16 г 36 хв зі станції Мар'янівка і прибуває на станцію Знам'янка-2 о 18 г 29 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6334 сполученням Помічна - Знам'янка-Пас., в цьому випадку поїздка займе 1 г 53 хв. Між станціями Мар'янівка і Знам'янка-2 цей електропоїзд проїжджає 16 зупинок. Серед них 261 Км(16.42), 290 Км(17.27), 317 Км(18.02), Колгоспна(18.26), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Мар'янівка - Знам'янка-2, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Мар'янівка Знам'янка-2 ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Мар'янівка - Знам'янка-2 можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Мар'янівка та Знам'янка-2 – 82.0 км. Ціна квитка на електричку Мар'янівка Знам'янка-2 складає 34.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6332 Помічна Знам'янка 09.26
Мар'янівка
11.19
Знам'янка-2
1 г 53 хв Курсує по особливому графіку - переглянути
6334 Помічна Знам'янка 16.36
Мар'янівка
18.29
Знам'янка-2
1 г 53 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Мар'янівка -Знам'янка-2 можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Мар'янівка — Знам'янка-2

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Знам'янка-2 — Мар'янівка