У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Знам'янка-2 - Мар'янівка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Знам'янка-2 - Мар'янівка:

Поточний розклад електричок Знам'янка-2 - Мар'янівка включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 15 г 51 хв зі станції Знам'янка-2 і прибуває на станцію Мар'янівка о 17 г 42 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6331 сполученням Знам'янка-Пас. - Помічна, в цьому випадку поїздка займе 2 г 4 хв. Між станціями Знам'янка-2 і Мар'янівка цей електропоїзд проїжджає 16 зупинок. Серед них Колгоспна(06.17), 317 Км(06.40), 290 Км(07.16), 261 Км(08.14), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Знам'янка-2 - Мар'янівка, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Знам'янка-2 Мар'янівка ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Знам'янка-2 - Мар'янівка можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Знам'янка-2 та Мар'янівка – 82.0 км. Ціна квитка на електричку Знам'янка-2 Мар'янівка складає 34.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6331 Знам'янка Помічна 06.16
Знам'янка-2
08.20
Мар'янівка
2 г 4 хв Курсує щоденно - переглянути
6333 Знам'янка Помічна 15.51
Знам'янка-2
17.42
Мар'янівка
1 г 51 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Знам'янка-2 -Мар'янівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Знам'янка-2 — Мар'янівка

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Мар'янівка — Знам'янка-2