У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Матяшівка - Полтава
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Матяшівка - Полтава:

Поточний розклад електричок Матяшівка - Полтава включає 3 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 04 г 51 хв зі станції Матяшівка і прибуває на станцію Полтава о 07 г 13 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6366-6728 сполученням Гребінка - Полтава-Південна, в цьому випадку поїздка займе 2 г 46 хв. Між станціями Матяшівка і Полтава цей електропоїзд проїжджає 12 зупинок. Серед них Яреськи(17.12), Уманцівка(18.04), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Матяшівка - Полтава, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Матяшівка Полтава ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Матяшівка - Полтава можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6362-6722- Гребінка Огульці 04.51
Матяшівка
07.13
Полтава-Південна
2 г 22 хв Курсує щоденно - переглянути
6724 Ромодан Полтава 05.32
Матяшівка
08.14
Полтава-Південна
2 г 42 хв Курсує щоденно - переглянути
6366-6728 Гребінка Полтава 17.05
Матяшівка
19.51
Полтава-Південна
2 г 46 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Матяшівка -Полтава можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Матяшівка — Полтава

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Полтава — Матяшівка