У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Медвежка - Рись
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Медвежка - Рись:

Поточний розклад електричок Медвежка - Рись включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 05 г 11 хв зі станції Медвежка і прибуває на станцію Рись о 06 г 02 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6319 сполученням Сарни - Ковель, в цьому випадку поїздка займе 0 г 51 хв. Між станціями Медвежка і Рись цей електропоїзд проїжджає 5 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Медвежка - Рись, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Медвежка Рись ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Медвежка - Рись можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Медвежка та Рись – 39.8 км. Ціна квитка на електричку Медвежка Рись складає 22.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6319 Сарни Ковель 05.11
Медвежка
06.02
Рись
51 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Медвежка -Рись можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Медвежка — Рись

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Рись — Медвежка