У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Рись - Медвежка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Рись - Медвежка:

Поточний розклад електричок Рись - Медвежка включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 21 г 34 хв зі станції Рись і прибуває на станцію Медвежка о 22 г 30 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6322 сполученням Ковель - Сарни, в цьому випадку поїздка займе 0 г 56 хв. Між станціями Рись і Медвежка цей електропоїзд проїжджає 5 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Рись - Медвежка, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Рись Медвежка ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Рись - Медвежка можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Рись та Медвежка – 39.5 км. Ціна квитка на електричку Рись Медвежка складає 22.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6322 Ковель Сарни 21.34
Рись
22.30
Медвежка
56 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Рись -Медвежка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Рись — Медвежка

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Медвежка — Рись