У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Мехедівка - Гребінка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Мехедівка - Гребінка:

Поточний розклад електричок Мехедівка - Гребінка включає 3 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 23 г 49 хв зі станції Мехедівка і прибуває на станцію Гребінка о 00 г 38 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6064 сполученням Ім. Тараса Шевченка - Гребінка, в цьому випадку поїздка займе 0 г 58 хв. Між станціями Мехедівка і Гребінка цей електропоїзд проїжджає 6 зупинок. Серед них Бойківщина(09.12), Оржиця(09.54), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Мехедівка - Гребінка, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Мехедівка Гребінка ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Мехедівка - Гребінка можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6064 Ім. Тараса Шевченка Гребінка 09.05
Мехедівка
10.03
Гребінка
58 хв Курсує щоденно - переглянути
6070 Ім. Тараса Шевченка Гребінка 18.54
Мехедівка
19.46
Гребінка
52 хв Курсує щоденно - переглянути
6074 Ім. Тараса Шевченка Гребінка 23.49
Мехедівка
00.38
Гребінка
49 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Мехедівка -Гребінка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Мехедівка — Гребінка

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Гребінка — Мехедівка