У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Мінеральне - Зарічево
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Мінеральне - Зарічево:

Поточний розклад електричок Мінеральне - Зарічево включає 3 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 09 г 41 хв зі станції Мінеральне і прибуває на станцію Зарічево о 11 г 32 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6523-6524 сполученням Мукачево - Сянки, в цьому випадку поїздка займе 2 г 40 хв. Між станціями Мінеральне і Зарічево цей електропоїзд проїжджає 15 зупинок. Серед них Чоп-Перев.(18.36), Ужгород(19.22), Перечин(21.04), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Мінеральне - Зарічево, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Мінеральне Зарічево ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Мінеральне - Зарічево можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Мінеральне та Зарічево – 48.4 км. Ціна квитка на електричку Мінеральне Зарічево складає 27.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6517-6518 Мукачево Сянки 06.33
Мінеральне
09.09
Зарічево
2 г 36 хв Курсує щоденно - переглянути
6519-6520 Мукачево Сянки 09.41
Мінеральне
11.32
Зарічево
1 г 51 хв Курсує щоденно - переглянути
6523-6524 Мукачево Сянки 18.31
Мінеральне
21.11
Зарічево
2 г 40 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Мінеральне -Зарічево можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Мінеральне — Зарічево

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Зарічево — Мінеральне