У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Мойсіївка - Рокувата
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Мойсіївка - Рокувата:

Поточний розклад електричок Мойсіївка - Рокувата включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 06 г 45 хв зі станції Мойсіївка і прибуває на станцію Рокувата о 09 г 05 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6466 сполученням Тимкове - П'ятихатки-Пас., в цьому випадку поїздка займе 2 г 20 хв. Між станціями Мойсіївка і Рокувата цей електропоїзд проїжджає 6 зупинок. Серед них Кривий Ріг-Західний(07.00), Мудрьона(08.29), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Мойсіївка - Рокувата, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Мойсіївка Рокувата ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Мойсіївка - Рокувата можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6466 Тимкове П'ятихатки 06.45
Мойсіївка
09.05
Рокувата
2 г 20 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Мойсіївка -Рокувата можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Мойсіївка — Рокувата

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Рокувата — Мойсіївка