У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Мойсіївка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Мойсіївка:

Актуальний розклад електричок по станції Мойсіївка містить всього 2 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Мойсіївка з такими станціями і населеними пунктами як П'ятихатки-Пас., Тимкове. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 21 г 12 хв до пункту призначення Тимкове. Найближчі станції та зупинні пункти Гейківка, Кривий Ріг-Західний. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Мойсіївка відправляються або прибувають ввечері - 1 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як П'ятихатки-Пас. - Тимкове. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Мойсіївка відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6466* Тимкове П'ятихатки 06.44 1 хв  06.45 Курсує по особливому графіку - переглянути
6509* П'ятихатки Тимкове 21.11 1 хв  21.12 Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Мойсіївка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Мойсіївка