У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Моршин - Раків
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Моршин - Раків:

Поточний розклад електричок Моршин - Раків включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є нічні, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 03 г 41 хв зі станції Моршин і прибуває на станцію Раків о 04 г 48 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6424 сполученням Стрий - Івано-Франківськ, в цьому випадку поїздка займе 1 г 10 хв. Між станціями Моршин і Раків цей електропоїзд проїжджає 7 зупинок. Серед них Лисовичі(16.08), Долина(16.48), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Моршин - Раків, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Моршин Раків ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Моршин - Раків можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Моршин та Раків – 32.9 км. Ціна квитка на електричку Моршин Раків складає 22.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6426 Стрий Івано-Франківськ 03.41
Моршин
04.48
Раків
1 г 7 хв Курсує щоденно - переглянути
6424 Стрий Івано-Франківськ 16.01
Моршин
17.11
Раків
1 г 10 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Моршин -Раків можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Моршин — Раків

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Раків — Моршин