У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Мукачево-Прилад - Стрий(всі вокзали)
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Мукачево-Прилад - Стрий(всі вокзали):

Поточний розклад електричок Мукачево-Прилад - Стрий(всі вокзали) включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 16 г 05 хв зі станції Мукачево-Прилад і прибуває на станцію Стрий(всі вокзали) о 19 г 44 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6502 сполученням Чоп - Львів, в цьому випадку поїздка займе 3 г 48 хв. Між станціями Мукачево-Прилад і Стрий(всі вокзали) цей електропоїзд проїжджає 30 зупинок. Серед них Кольчине(08.39), Вовчий(09.29), Лавочне(10.37), Любинці(12.00), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Мукачево-Прилад - Стрий(всі вокзали), в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Мукачево-Прилад Стрий(всі вокзали) ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Мукачево-Прилад - Стрий(всі вокзали) можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6502 Чоп Львів 08.34
Мукачево-Прилад
12.22
Стрий
3 г 48 хв Курсує щоденно - переглянути
6506 Мукачево Стрий 16.05
Мукачево-Прилад
19.44
Стрий
3 г 39 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Мукачево-Прилад -Стрий можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Мукачево-Прилад — Стрий(всі вокзали)

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Стрий(всі вокзали) — Мукачево-Прилад