У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Мукачево-Прилад - Воловець
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Мукачево-Прилад - Воловець:

Поточний розклад електричок Мукачево-Прилад - Воловець включає 3 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 16 г 05 хв зі станції Мукачево-Прилад і прибуває на станцію Воловець о 17 г 23 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6502 сполученням Чоп - Львів, в цьому випадку поїздка займе 1 г 22 хв. Між станціями Мукачево-Прилад і Воловець цей електропоїзд проїжджає 13 зупинок. Серед них Кольчине(08.39), Вовчий(09.29), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Мукачево-Прилад - Воловець, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Мукачево-Прилад Воловець ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Мукачево-Прилад - Воловець можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6502 Чоп Львів 08.34
Мукачево-Прилад
09.56
Воловець
1 г 22 хв Курсує щоденно - переглянути
6506 Мукачево Стрий 16.05
Мукачево-Прилад
17.23
Воловець
1 г 18 хв Курсує щоденно - переглянути
6508 Мукачево Лавочне 21.05
Мукачево-Прилад
22.25
Воловець
1 г 20 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Мукачево-Прилад -Воловець можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Мукачево-Прилад — Воловець

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Воловець — Мукачево-Прилад