У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6508 Мукачево — Лавочне Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Вечірній приміський поїзд(електричка) Мукачево - Лавочне номер 6508 відправляється зі станції Мукачево о 21.00 і прибуває на станцію Лавочне о 23.06 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 6 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 19 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 45 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 21 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6508 Мукачево - Лавочне пролягає по таким станціям як Кольчине, Чинадієве, Пасіка, Свалява, Сасівка, 1662 Км, Яблунів, Гукливий, Бескит.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Мукачево 21.00
Мукачево-Прилад 21.04 1 хв  21.05 4 хв 
Кольчине 21.09 1 хв  21.10 9 хв 
Чинадієве(оп) 21.15 1 хв  21.16 15 хв 
Чинадієве 21.19 1 хв  21.20 19 хв 
Карпати 21.25 1 хв  21.26 25 хв 
Пасіка 21.30 1 хв  21.31 30 хв 
Драчино 21.35 1 хв  21.36 35 хв 
Свалява 21.41 2 хв  21.43 41 хв 
Неліпино 21.47 1 хв  21.48 47 хв 
Сасівка 21.51 1 хв  21.52 51 хв 
Вовчий 21.58 1 хв  21.59 58 хв 
1662 Км 22.05 1 хв  22.06 1 г  5 хв 
Занька 22.11 1 хв  22.12 1 г  11 хв 
Яблунів 22.18 1 хв  22.19 1 г  18 хв 
Воловець 22.25 2 хв  22.27 1 г  25 хв 
Гукливий 22.33 1 хв  22.34 1 г  33 хв 
Скотарське 22.38 1 хв  22.39 1 г  38 хв 
Бескит 22.52 1 хв  22.53 1 г  52 хв 
Опорець 22.58 1 хв  22.59 1 г  58 хв 
Лавочне 23.06 2 г  6 хв 

У розкладі поїзда 6508 Мукачево — Лавочне можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Травень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Червень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930