У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6508 Мукачево — Лавочне Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Вечірній приміський поїзд(електричка) Мукачево - Лавочне номер 6508 відправляється зі станції Мукачево о 21.00 і прибуває на станцію Лавочне о 23.06 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 6 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 19 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 45 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 21 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6508 Мукачево - Лавочне пролягає по таким станціям як Кольчине, Чинадієве, Пасіка, Свалява, Сасівка, 1662 Км, Яблунів, Гукливий, Бескит.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Ціна квитка на електричку Мукачево – Лавочне складає 35.00 гривень. Відстань між станціями – 68.9 км. Залежно від області України, формуванням розкладу електрички займається одна з залізничних компаній - Південно-Західна, Південна, Одеська,Придніпровська, Львівська та Донецька залізниця.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Мукачево 21.00
Мукачево-Прилад 21.04 1 хв  21.05 4 хв 
Кольчине 21.10 1 хв  21.11 10 хв 
Чинадієве(оп) 21.17 1 хв  21.18 17 хв 
Чинадієве 21.21 1 хв  21.22 21 хв 
Карпати 21.27 1 хв  21.28 27 хв 
Пасіка 21.32 1 хв  21.33 32 хв 
Драчино 21.37 1 хв  21.38 37 хв 
Свалява 21.42 2 хв  21.44 42 хв 
Неліпино 21.49 1 хв  21.50 49 хв 
Сасівка 21.53 1 хв  21.54 53 хв 
Вовчий 22.00 1 хв  22.01 1 г 
1662 Км 22.07 1 хв  22.08 1 г  7 хв 
Занька 22.13 1 хв  22.14 1 г  13 хв 
Яблунів 22.20 1 хв  22.21 1 г  20 хв 
Воловець 22.28 2 хв  22.30 1 г  28 хв 
Гукливий 22.36 1 хв  22.37 1 г  36 хв 
Скотарське 22.41 1 хв  22.42 1 г  41 хв 
Бескит 22.53 1 хв  22.54 1 г  53 хв 
Опорець 23.00 1 хв  23.01 2 г 
Лавочне 23.06 2 г  6 хв 

У розкладі поїзда 6508 Мукачево — Лавочне можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Березень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Квітень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930