У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6508 Мукачево — Лавочне Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Вечірній приміський поїзд(електричка) номер 6508 сполученням Мукачево - Лавочне відправляється зі станції Мукачево о 20.50 і прибуває на станцію Лавочне о 23.01 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 11 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 19 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 50 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 21 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Кольчине, Чинадієве, Пасіка, Свалява, Сасівка, 1662 Км, Яблунів, Гукливий, Бескит.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Мукачево 20.50
Мукачево-Прилад 20.54 1 хв  20.55 4 хв 
Кольчине 21.00 1 хв  21.01 10 хв 
Чинадієве(оп) 21.06 1 хв  21.07 16 хв 
Чинадієве 21.10 1 хв  21.11 20 хв 
Карпати 21.16 1 хв  21.17 26 хв 
Пасіка 21.20 1 хв  21.21 30 хв 
Драчино 21.25 1 хв  21.26 35 хв 
Свалява 21.31 2 хв  21.33 41 хв 
Неліпино 21.37 1 хв  21.38 47 хв 
Сасівка 21.41 1 хв  21.42 51 хв 
Вовчий 21.48 1 хв  21.49 58 хв 
1662 Км 21.56 1 хв  21.57 1 г  6 хв 
Занька 22.03 1 хв  22.04 1 г  13 хв 
Яблунів 22.10 1 хв  22.11 1 г  20 хв 
Воловець 22.17 2 хв  22.19 1 г  27 хв 
Гукливий 22.26 1 хв  22.27 1 г  36 хв 
Скотарське 22.31 1 хв  22.32 1 г  41 хв 
Бескит 22.46 1 хв  22.47 1 г  56 хв 
Опорець 22.53 1 хв  22.54 2 г  3 хв 
Лавочне 23.01 2 г  11 хв 

У розкладі поїзда 6508 Мукачево — Лавочне можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Лютий 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728