У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6508 Мукачево — Лавочне Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Вечірній приміський поїзд(електричка) Мукачево - Лавочне номер 6508 відправляється зі станції Мукачево о 21.00 і прибуває на станцію Лавочне о 23.01 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 1 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 19 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 41 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 20 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6508 Мукачево - Лавочне пролягає по таким станціям як Кольчине, Чинадієве, Пасіка, Свалява, Сасівка, 1662 Км, Яблунів, Гукливий, Бескит.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Мукачево 21.00
Мукачево-Прилад 21.03 1 хв  21.04 3 хв 
Кольчине 21.08 1 хв  21.09 8 хв 
Чинадієве(оп) 21.14 1 хв  21.15 14 хв 
Чинадієве 21.18 1 хв  21.19 18 хв 
Карпати 21.24 1 хв  21.25 24 хв 
Пасіка 21.29 1 хв  21.30 29 хв 
Драчино 21.34 1 хв  21.35 34 хв 
Свалява 21.39 1 хв  21.40 39 хв 
Неліпино 21.45 1 хв  21.46 45 хв 
Сасівка 21.49 1 хв  21.50 49 хв 
Вовчий 21.56 1 хв  21.57 56 хв 
1662 Км 22.03 1 хв  22.04 1 г  3 хв 
Занька 22.09 1 хв  22.10 1 г  9 хв 
Яблунів 22.16 1 хв  22.17 1 г  16 хв 
Воловець 22.23 2 хв  22.25 1 г  23 хв 
Гукливий 22.31 1 хв  22.32 1 г  31 хв 
Скотарське 22.36 1 хв  22.37 1 г  36 хв 
Бескит 22.48 1 хв  22.49 1 г  48 хв 
Опорець 22.55 1 хв  22.56 1 г  55 хв 
Лавочне 23.01 2 г  1 хв 

У розкладі поїзда 6508 Мукачево — Лавочне можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Лютий 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728