У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6508 Мукачево — Лавочне Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Вечірній приміський поїзд(електричка) номер 6508 сполученням Мукачево - Лавочне відправляється зі станції Мукачево о 21.00 і прибуває на станцію Лавочне о 23.05 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 5 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 19 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 45 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 20 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Кольчине, Чинадієве, Пасіка, Свалява, Сасівка, 1662 Км, Яблунів, Гукливий, Бескит.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Мукачево 21.00
Мукачево-Прилад 21.04 1 хв  21.05 4 хв 
Кольчине 21.10 1 хв  21.11 10 хв 
Чинадієве(оп) 21.15 1 хв  21.16 15 хв 
Чинадієве 21.19 1 хв  21.20 19 хв 
Карпати 21.25 1 хв  21.26 25 хв 
Пасіка 21.29 1 хв  21.30 29 хв 
Драчино 21.34 1 хв  21.35 34 хв 
Свалява 21.40 2 хв  21.42 40 хв 
Неліпино 21.46 1 хв  21.47 46 хв 
Сасівка 21.50 1 хв  21.51 50 хв 
Вовчий 21.57 1 хв  21.58 57 хв 
1662 Км 22.04 1 хв  22.05 1 г  4 хв 
Занька 22.10 1 хв  22.11 1 г  10 хв 
Яблунів 22.17 1 хв  22.18 1 г  17 хв 
Воловець 22.24 1 хв  22.25 1 г  24 хв 
Гукливий 22.32 1 хв  22.33 1 г  32 хв 
Скотарське 22.37 1 хв  22.38 1 г  37 хв 
Бескит 22.51 1 хв  22.52 1 г  51 хв 
Опорець 22.57 1 хв  22.58 1 г  57 хв 
Лавочне 23.05 2 г  5 хв 

У розкладі поїзда 6508 Мукачево — Лавочне можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Липень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Серпень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031