У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Михайлівка - Рудня-Почаївська
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Михайлівка - Рудня-Почаївська:

Поточний розклад електричок Михайлівка - Рудня-Почаївська включає 3 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 20 г 52 хв зі станції Михайлівка і прибуває на станцію Рудня-Почаївська о 21 г 03 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6092 сполученням Львів - Здолбунів-Пас., в цьому випадку поїздка займе 0 г 12 хв. Між станціями Михайлівка і Рудня-Почаївська цей електропоїзд проїжджає 1 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Михайлівка - Рудня-Почаївська, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Михайлівка Рудня-Почаївська ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Михайлівка - Рудня-Почаївська можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Михайлівка та Рудня-Почаївська – 10.3 км. Ціна квитка на електричку Михайлівка Рудня-Почаївська складає 11.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6384-6383 Красне Здолбунів 05.20
Михайлівка
05.32
Рудня-Почаївська
12 хв Курсує щоденно - переглянути
6092* Львів Здолбунів 12.38
Михайлівка
12.50
Рудня-Почаївська
12 хв Курсує щоденно - переглянути
6096-6095* Львів Здолбунів 20.52
Михайлівка
21.03
Рудня-Почаївська
11 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Михайлівка -Рудня-Почаївська можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Михайлівка — Рудня-Почаївська

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Рудня-Почаївська — Михайлівка