У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Рудня-Почаївська - Михайлівка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Рудня-Почаївська - Михайлівка:

Поточний розклад електричок Рудня-Почаївська - Михайлівка включає 3 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 19 г 50 хв зі станції Рудня-Почаївська і прибуває на станцію Михайлівка о 20 г 01 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6381 сполученням Здолбунів-Пас. - Красне, в цьому випадку поїздка займе 0 г 11 хв. Між станціями Рудня-Почаївська і Михайлівка цей електропоїзд проїжджає 1 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Рудня-Почаївська - Михайлівка, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Рудня-Почаївська Михайлівка ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Рудня-Почаївська - Михайлівка можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Рудня-Почаївська та Михайлівка – 10.7 км. Ціна квитка на електричку Рудня-Почаївська Михайлівка складає 11.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6092-6091* Рівне Львів 05.22
Рудня-Почаївська
05.33
Михайлівка
11 хв Курсує щоденно - переглянути
6093 Здолбунів Львів 10.16
Рудня-Почаївська
10.27
Михайлівка
11 хв Курсує щоденно - переглянути
6381 Здолбунів Красне 19.50
Рудня-Почаївська
20.01
Михайлівка
11 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Рудня-Почаївська -Михайлівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Рудня-Почаївська — Михайлівка

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Михайлівка — Рудня-Почаївська