У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Нові Безрадичі - Романків
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Нові Безрадичі - Романків:

Поточний розклад електричок Нові Безрадичі - Романків включає 3 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 10 г 05 хв зі станції Нові Безрадичі і прибуває на станцію Романків о 10 г 12 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6726-25 сполученням Миронівка - Київ-Пас., в цьому випадку поїздка займе 0 г 8 хв. Між станціями Нові Безрадичі і Романків цей електропоїзд проїжджає 1 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Нові Безрадичі - Романків, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Нові Безрадичі Романків ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Нові Безрадичі - Романків можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Нові Безрадичі та Романків – 7.1 км. Ціна квитка на електричку Нові Безрадичі Романків складає 15.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6722-21* Миронівка Київ 06.12
Нові Безрадичі
06.19
Романків
7 хв Курсує щоденно - переглянути
6724-23 Миронівка Київ 10.05
Нові Безрадичі
10.12
Романків
7 хв Курсує щоденно - переглянути
6726-25 Миронівка Київ 18.14
Нові Безрадичі
18.22
Романків
8 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Нові Безрадичі -Романків можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Нові Безрадичі — Романків

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Романків — Нові Безрадичі