У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Обвідний - Радулино
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Обвідний - Радулино:

Поточний розклад електричок Обвідний - Радулино включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 09 г 40 хв зі станції Обвідний і прибуває на станцію Радулино о 12 г 25 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6503 сполученням Коростень - Шепетівка, в цьому випадку поїздка займе 2 г 57 хв. Між станціями Обвідний і Радулино цей електропоїзд проїжджає 18 зупинок. Серед них Вигів(20.48), Бондарівський(21.14), Вірівка(21.45), Дружба(22.32), Колодянка(23.23), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Обвідний - Радулино, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Обвідний Радулино ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Обвідний - Радулино можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Обвідний та Радулино – 113.3 км. Ціна квитка на електричку Обвідний Радулино складає 40.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6501 Коростень Шепетівка 09.40
Обвідний
12.25
Радулино
2 г 45 хв Курсує щоденно - переглянути
6503* Коростень Шепетівка 20.43
Обвідний
23.40
Радулино
2 г 57 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Обвідний -Радулино можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Обвідний — Радулино

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Радулино — Обвідний