У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Радулино - Обвідний
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Радулино - Обвідний:

Поточний розклад електричок Радулино - Обвідний включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 15 г 29 хв зі станції Радулино і прибуває на станцію Обвідний о 17 г 51 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6504 сполученням Шепетівка - Коростень, в цьому випадку поїздка займе 2 г 22 хв. Між станціями Радулино і Обвідний цей електропоїзд проїжджає 18 зупинок. Серед них Мирославль(15.36), Новоград-Волинський-1(16.06), Уборть(16.40), Ушиця(17.13), Видень(17.41), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Радулино - Обвідний, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Радулино Обвідний ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Радулино - Обвідний можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Радулино та Обвідний – 113.3 км. Ціна квитка на електричку Радулино Обвідний складає 40.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6502 Шепетівка Коростень 04.50
Радулино
07.12
Обвідний
2 г 22 хв Курсує щоденно - переглянути
6504 Шепетівка Коростень 15.29
Радулино
17.51
Обвідний
2 г 22 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Радулино -Обвідний можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Радулино — Обвідний

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Обвідний — Радулино