У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Олешків - Коломия
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Олешків - Коломия:

Поточний розклад електричок Олешків - Коломия включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 19 г 13 хв зі станції Олешків і прибуває на станцію Коломия о 19 г 51 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6472-6471 сполученням Вадул-Сірет - Коломия, в цьому випадку поїздка займе 0 г 38 хв. Між станціями Олешків і Коломия цей електропоїзд проїжджає 4 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Олешків - Коломия, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Олешків Коломия ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Олешків - Коломия можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6472-6471 Вадул-Сірет Коломия 19.13
Олешків
19.51
Коломия
38 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Олешків -Коломия можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Олешків — Коломия

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Коломия — Олешків