У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6472-6471 Чернівці — Коломия Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) Чернівці - Коломия номер 6472-6471 відправляється зі станції Чернівці о 17.48 і прибуває на станцію Коломия о 19.48 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 0 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 14 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 38 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 22 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6472-6471 Чернівці - Коломия пролягає по таким станціям як Чернівці-Північна, Мамаєвці, Лужани, Неполоківці, Завалля, Снятин, Прутівка, Видинів, Вовчківці, Олешків, Заболотів, Борщів, Замулинці, Матіївці.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Чернівці 17.48
Чернівці-Північна 17.53 2 хв  17.55 5 хв 
Мамаєвці 18.04 2 хв  18.06 16 хв 
Лужани 18.12 2 хв  18.14 24 хв 
Неполоківці 18.25 2 хв  18.27 37 хв 
Завалля 18.33 2 хв  18.35 45 хв 
Снятин 18.43 2 хв  18.45 55 хв 
Прутівка 18.50 1 хв  18.51 1 г  2 хв 
Видинів 18.57 2 хв  18.59 1 г  9 хв 
Вовчківці 19.04 1 хв  19.05 1 г  16 хв 
Олешків 19.10 1 хв  19.11 1 г  22 хв 
Заболотів 19.16 2 хв  19.18 1 г  28 хв 
Борщів 19.24 1 хв  19.25 1 г  36 хв 
Замулинці 19.30 1 хв  19.31 1 г  42 хв 
Матіївці 19.36 1 хв  19.37 1 г  48 хв 
Коломия 19.48 2 г 

У розкладі поїзда 6472-6471 Чернівці — Коломия можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Грудень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Січень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031