З 1 червня частково відновлюються залізничні пасажирські перевезення. При пошуку поїздів обирайте дату, тому що відновлено рух не всіх поїздів.

У зв'язку з обмеженим відновленням пасажирських перевезень в Україні, рекомендуємо скористатися пошуком попутних автомобілів  (шукати автомобілі)

У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Чернівці(всі вокзали)
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів по станції Чернівці:

Розклад поїздів по станції Чернівці включає в себе 25 поїздів за такими напрямками як Рахів, Львів, Бухарест-Норд, Вадул-Сірет, Білгород-Дністровський, в сумі зі станції Чернівці можна виїхати за 10 напрямками. Більше всього поїздів курсує за маршрутами до станції Київ-Пас. - перший поїзд, згідно поточного розкладу, вирушає о 17 г 40 хв і прибуває в пункт призначення о 06 г 32 хв, час у дорозі при цьому становить 0 д 12 г 52 хв. На цій сторінці представлено актуальний розклад поїздів по станції Чернівці.Купити квитки на поїзди, що відправляються зі станції Чернівці, можна онлайн або в залізничній касі.

Популярні напрямки:

Вокзал Чернівці

Вокзал Чернівці Південна

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
959Л Чернівці Вадул-Сірет 09.30 2 хв  09.32 Курсує по особливому графіку - переглянути
117П Київ Бухарест 09.30 2 хв  09.32 Курсує по особливому графіку - переглянути
960Ш Вадул-Сірет Чернівці 18.56 2 хв  18.58 Курсує по особливому графіку - переглянути
380Л Бухарест Київ 18.56 2 хв  18.58 Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по станції Чернівці можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Чернівці(всі вокзали)