У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6470-6469 Чернівці — Коломия Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Чернівці - Коломия номер 6470-6469 відправляється зі станції Чернівці о 05.35 і прибуває на станцію Коломия о 07.53 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 18 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 14 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 41 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 37 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6470-6469 Чернівці - Коломия пролягає по таким станціям як Чернівці-Північна, Мамаєвці, Лужани, Неполоківці, Завалля, Снятин, Прутівка, Видинів, Вовчківці, Олешків, Заболотів, Борщів, Замулинці, Матіївці.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Чернівці 05.35
Чернівці-Північна 05.40 2 хв  05.42 5 хв 
Мамаєвці 05.51 2 хв  05.53 16 хв 
Лужани 06.00 2 хв  06.02 25 хв 
Неполоківці 06.12 2 хв  06.14 37 хв 
Завалля 06.21 4 хв  06.25 46 хв 
Снятин 06.35 2 хв  06.37 1 г 
Прутівка 06.42 1 хв  06.43 1 г  7 хв 
Видинів 06.48 8 хв  06.56 1 г  13 хв 
Вовчківці 07.02 1 хв  07.03 1 г  27 хв 
Олешків 07.07 1 хв  07.08 1 г  32 хв 
Заболотів 07.13 9 хв  07.22 1 г  38 хв 
Борщів 07.28 1 хв  07.29 1 г  53 хв 
Замулинці 07.35 1 хв  07.36 2 г 
Матіївці 07.41 1 хв  07.42 2 г  6 хв 
Коломия 07.53 2 г  18 хв 

У розкладі поїзда 6470-6469 Чернівці — Коломия можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Лютий 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728    
Березень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031