У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6470-6469 Чернівці — Коломия Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Чернівці - Коломия номер 6470-6469 відправляється зі станції Чернівці о 05.44 і прибуває на станцію Коломия о 07.47 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 3 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 14 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 38 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 25 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6470-6469 Чернівці - Коломия пролягає по таким станціям як Чернівці-Північна, Мамаєвці, Лужани, Неполоківці, Завалля, Снятин, Прутівка, Видинів, Вовчківці, Олешків, Заболотів, Борщів, Замулинці, Матіївці.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Чернівці 05.44
Чернівці-Північна 05.49 2 хв  05.51 5 хв 
Мамаєвці 06.00 2 хв  06.02 16 хв 
Лужани 06.08 2 хв  06.10 24 хв 
Неполоківці 06.20 2 хв  06.22 36 хв 
Завалля 06.29 4 хв  06.33 45 хв 
Снятин 06.41 2 хв  06.43 57 хв 
Прутівка 06.48 1 хв  06.49 1 г  4 хв 
Видинів 06.54 2 хв  06.56 1 г  10 хв 
Вовчківці 07.02 1 хв  07.03 1 г  18 хв 
Олешків 07.07 1 хв  07.08 1 г  23 хв 
Заболотів 07.13 3 хв  07.16 1 г  29 хв 
Борщів 07.22 1 хв  07.23 1 г  38 хв 
Замулинці 07.28 1 хв  07.29 1 г  44 хв 
Матіївці 07.34 1 хв  07.35 1 г  50 хв 
Коломия 07.47 2 г  3 хв 

У розкладі поїзда 6470-6469 Чернівці — Коломия можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Травень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Червень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930