У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6470-6469 Чернівці — Коломия Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Чернівці - Коломия номер 6470-6469 відправляється зі станції Чернівці о 05.44 і прибуває на станцію Коломия о 07.50 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 6 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 14 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 37 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 29 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6470-6469 Чернівці - Коломия пролягає по таким станціям як Чернівці-Північна, Мамаєвці, Лужани, Неполоківці, Завалля, Снятин, Прутівка, Видинів, Вовчківці, Олешків, Заболотів, Борщів, Замулинці, Матіївці.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

30.08.2022 по 11.10.2022р. курсуватиме зміненим розкладом. Заболотів 07:13 07:22 з.п. Борщів 07:28 07:29 з.п. Замулинці 07:34 07:35 Матіївці 07:40 07:42 Коломия 07:53

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Чернівці 05.44
Чернівці-Північна 05.49 2 хв  05.51 5 хв 
Мамаєвці 06.00 2 хв  06.02 16 хв 
Лужани 06.08 2 хв  06.10 24 хв 
Неполоківці 06.20 2 хв  06.22 36 хв 
Завалля 06.29 4 хв  06.33 45 хв 
Снятин 06.41 2 хв  06.43 57 хв 
Прутівка 06.48 1 хв  06.49 1 г  4 хв 
Видинів 06.54 2 хв  06.56 1 г  10 хв 
Вовчківці 07.02 1 хв  07.03 1 г  18 хв 
Олешків 07.07 1 хв  07.08 1 г  23 хв 
Заболотів 07.13 6 хв  07.19 1 г  29 хв 
Борщів 07.25 1 хв  07.26 1 г  41 хв 
Замулинці 07.31 1 хв  07.32 1 г  47 хв 
Матіївці 07.37 2 хв  07.39 1 г  53 хв 
Коломия 07.50 2 г  6 хв 

У розкладі поїзда 6470-6469 Чернівці — Коломия можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Вересень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930 
Жовтень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31