У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Остки - Рокитне(39 Км)
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Остки - Рокитне(39 Км):

Поточний розклад електричок Остки - Рокитне(39 Км) включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 12 г 12 хв зі станції Остки і прибуває на станцію Рокитне(39 Км) о 12 г 26 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6481 сполученням Коростень - Сарни, в цьому випадку поїздка займе 0 г 14 хв. Між станціями Остки і Рокитне(39 Км) цей електропоїзд проїжджає 0 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Остки - Рокитне(39 Км), в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Остки Рокитне(39 Км) ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Остки - Рокитне(39 Км) можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Остки та Рокитне(39 Км) – 73.5 км. Ціна квитка на електричку Остки Рокитне(39 Км) складає 41.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6481 Коростень Сарни 12.12
Остки
12.26
Рокитне(39 Км)
14 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Остки -Рокитне(39 Км) можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Остки — Рокитне(39 Км)

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Рокитне(39 Км) — Остки