У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Павлопілля - Рясна
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Павлопілля - Рясна:

Поточний розклад електричок Павлопілля - Рясна включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 15 г 48 хв зі станції Павлопілля і прибуває на станцію Рясна о 17 г 11 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6402 сполученням Апостолове - Дніпро-Лоцманська, в цьому випадку поїздка займе 1 г 25 хв. Між станціями Павлопілля і Рясна цей електропоїзд проїжджає 7 зупинок. Серед них Переїзд 322 км(04.26), Незабудине(05.17), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Павлопілля - Рясна, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Павлопілля Рясна ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Павлопілля - Рясна можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Павлопілля та Рясна – 60.0 км. Ціна квитка на електричку Павлопілля Рясна складає 25.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6402 Апостолове Дніпро 04.19
Павлопілля
05.44
Рясна
1 г 25 хв Курсує щоденно - переглянути
6408 Апостолове Дніпро 15.48
Павлопілля
17.11
Рясна
1 г 23 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Павлопілля -Рясна можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Павлопілля — Рясна

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Рясна — Павлопілля