У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Рясна - Павлопілля
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Рясна - Павлопілля:

Поточний розклад електричок Рясна - Павлопілля включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 22 г 22 хв зі станції Рясна і прибуває на станцію Павлопілля о 23 г 44 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6405 сполученням Дніпро-Лоцманська - Апостолове, в цьому випадку поїздка займе 1 г 31 хв. Між станціями Рясна і Павлопілля цей електропоїзд проїжджає 7 зупинок. Серед них 277 Км Роз'їзд(10.30), 313 Км(11.24), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Рясна - Павлопілля, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Рясна Павлопілля ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Рясна - Павлопілля можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Рясна та Павлопілля – 60.4 км. Ціна квитка на електричку Рясна Павлопілля складає 25.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6405 Дніпро Апостолове 10.19
Рясна
11.50
Павлопілля
1 г 31 хв Курсує щоденно - переглянути
6409 Дніпро Апостолове 22.22
Рясна
23.44
Павлопілля
1 г 22 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Рясна -Павлопілля можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Рясна — Павлопілля

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Павлопілля — Рясна