У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Передбужжя - Кириївка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Передбужжя - Кириївка:

Поточний розклад електричок Передбужжя - Кириївка включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 17 г 30 хв зі станції Передбужжя і прибуває на станцію Кириївка о 18 г 16 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6273 сполученням Гайворон - Рудниця, в цьому випадку поїздка займе 0 г 46 хв. Між станціями Передбужжя і Кириївка цей електропоїзд проїжджає 4 зупинок. Серед них Жданова(17.34), Устя(18.02), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Передбужжя - Кириївка, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Передбужжя Кириївка ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Передбужжя - Кириївка можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6273 Гайворон Рудниця 17.30
Передбужжя
18.16
Кириївка
46 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Передбужжя -Кириївка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Передбужжя — Кириївка

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Кириївка — Передбужжя