У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6271 Гайворон — Рудниця Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Гайворон - Рудниця номер 6271 відправляється зі станції Гайворон о 11.35 і прибуває на станцію Рудниця о 15.20 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 45 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 15 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 28 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 17 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6271 Гайворон - Рудниця пролягає по таким станціям як Передбужжя, Жданова, Лугова, Осіївка, Устя, Кириївка, Бершадь, Яланець, Яланець-2, П'ятківка, Каташин, Дохно, Куренівка, Щербакове, Нефар.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Гайворон 11.35
Передбужжя 11.44 1 хв  11.45 9 хв 
Жданова 11.49 1 хв  11.50 14 хв 
Лугова 11.55 1 хв  11.56 20 хв 
Осіївка 12.05 1 хв  12.06 30 хв 
Устя 12.18 1 хв  12.19 43 хв 
Кириївка 12.32 1 хв  12.33 57 хв 
Бершадь 12.48 3 хв  12.51 1 г  13 хв 
Яланець 13.12 1 хв  13.13 1 г  37 хв 
Яланець-2 13.24 1 хв  13.25 1 г  49 хв 
П'ятківка 13.35 1 хв  13.36 2 г 
Каташин 13.53 1 хв  13.54 2 г  18 хв 
Дохно 14.05 1 хв  14.06 2 г  30 хв 
Куренівка 14.19 1 хв  14.20 2 г  44 хв 
Щербакове 14.43 1 хв  14.44 3 г  8 хв 
Нефар 15.01 1 хв  15.02 3 г  26 хв 
Рудниця 15.20 3 г  45 хв 

У розкладі поїзда 6271 Гайворон — Рудниця можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Грудень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Січень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031