У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6271 Гайворон — Рудниця Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Гайворон - Рудниця номер 6271 відправляється зі станції Гайворон о 11.17 і прибуває на станцію Рудниця о 15.20 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 4 г 3 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 15 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 46 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 17 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6271 Гайворон - Рудниця пролягає по таким станціям як Передбужжя, Жданова, Лугова, Осіївка, Устя, Кириївка, Бершадь, Яланець, Яланець-2, П'ятківка, Каташин, Дохно, Куренівка, Щербакове, Нефар.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Ціна квитка на електричку Гайворон – Рудниця складає 32.00 гривень. Відстань між станціями – 77.0 км. Залежно від області України, формуванням розкладу електрички займається одна з залізничних компаній - Південно-Західна, Південна, Одеська,Придніпровська, Львівська та Донецька залізниця.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Гайворон 11.17
Передбужжя 11.31 1 хв  11.32 14 хв 
Жданова 11.35 1 хв  11.36 18 хв 
Лугова 11.40 1 хв  11.41 23 хв 
Осіївка 11.50 1 хв  11.51 33 хв 
Устя 12.07 1 хв  12.08 50 хв 
Кириївка 12.26 1 хв  12.27 1 г  9 хв 
Бершадь 12.44 3 хв  12.47 1 г  27 хв 
Яланець 13.09 1 хв  13.10 1 г  52 хв 
Яланець-2 13.19 1 хв  13.20 2 г  2 хв 
П'ятківка 13.28 1 хв  13.29 2 г  11 хв 
Каташин 13.43 1 хв  13.44 2 г  26 хв 
Дохно 13.59 1 хв  14.00 2 г  42 хв 
Куренівка 14.17 1 хв  14.18 3 г 
Щербакове 14.36 1 хв  14.37 3 г  19 хв 
Нефар 15.01 1 хв  15.02 3 г  44 хв 
Рудниця 15.20 4 г  3 хв 

У розкладі поїзда 6271 Гайворон — Рудниця можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Березень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Квітень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930