У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6273 Гайворон — Рудниця Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) Гайворон - Рудниця номер 6273 відправляється зі станції Гайворон о 17.20 і прибуває на станцію Рудниця о 21.35 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 4 г 15 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 15 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 28 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 47 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6273 Гайворон - Рудниця пролягає по таким станціям як Передбужжя, Жданова, Лугова, Осіївка, Устя, Кириївка, Бершадь, Яланець, Яланець-2, П'ятківка, Каташин, Дохно, Куренівка, Щербакове, Нефар.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Гайворон 17.20
Передбужжя 17.29 1 хв  17.30 9 хв 
Жданова 17.34 1 хв  17.35 14 хв 
Лугова 17.40 1 хв  17.41 20 хв 
Осіївка 17.50 1 хв  17.51 30 хв 
Устя 18.03 1 хв  18.04 43 хв 
Кириївка 18.17 1 хв  18.18 57 хв 
Бершадь 18.33 33 хв  19.06 1 г  13 хв 
Яланець 19.27 1 хв  19.28 2 г  7 хв 
Яланець-2 19.39 1 хв  19.40 2 г  19 хв 
П'ятківка 19.50 1 хв  19.51 2 г  30 хв 
Каташин 20.08 1 хв  20.09 2 г  48 хв 
Дохно 20.20 1 хв  20.21 3 г 
Куренівка 20.34 1 хв  20.35 3 г  14 хв 
Щербакове 20.58 1 хв  20.59 3 г  38 хв 
Нефар 21.16 1 хв  21.17 3 г  56 хв 
Рудниця 21.35 4 г  15 хв 

У розкладі поїзда 6273 Гайворон — Рудниця можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930   
Грудень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031