У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Кириївка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Кириївка:

Актуальний розклад електричок по станції Кириївка містить всього 4 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Кириївка з такими станціями і населеними пунктами як Гайворон, Рудниця. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 19 г 19 хв до пункту призначення Гайворон. Найближчі станції та зупинні пункти Бершадь, Устя. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Кириївка відправляються або прибувають вранці - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Рудниця - Гайворон, Гайворон - Рудниця. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Кириївка відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6272 Рудниця Гайворон 06.54 1 хв  06.55 Курсує щоденно - переглянути
6271 Гайворон Рудниця 12.32 1 хв  12.33 Курсує по особливому графіку - переглянути
6273 Гайворон Рудниця 18.17 1 хв  18.18 Курсує щоденно - переглянути
6274 Рудниця Гайворон 19.18 1 хв  19.19 Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Кириївка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Кириївка