У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Передбужжя - Осіївка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Передбужжя - Осіївка:

Поточний розклад електричок Передбужжя - Осіївка включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 17 г 30 хв зі станції Передбужжя і прибуває на станцію Осіївка о 17 г 49 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6273 сполученням Гайворон - Рудниця, в цьому випадку поїздка займе 0 г 19 хв. Між станціями Передбужжя і Осіївка цей електропоїзд проїжджає 2 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Передбужжя - Осіївка, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Передбужжя Осіївка ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Передбужжя - Осіївка можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6273 Гайворон Рудниця 17.30
Передбужжя
17.49
Осіївка
19 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Передбужжя -Осіївка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Передбужжя — Осіївка

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Осіївка — Передбужжя