У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Осіївка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Осіївка:

Актуальний розклад електричок по станції Осіївка містить всього 2 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Осіївка з такими станціями і населеними пунктами як Гайворон, Рудниця. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 17 г 51 хв до пункту призначення Рудниця. Найближчі станції та зупинні пункти Устя, Піонер. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Осіївка відправляються або прибувають днем - 1 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Гайворон - Рудниця. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Осіївка відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6272 Рудниця Гайворон 07.21 1 хв  07.22 Курсує по особливому графіку - переглянути
6273 Гайворон Рудниця 17.50 1 хв  17.51 Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Осіївка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Осіївка