У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Передгірковий парк - Кременчук
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Передгірковий парк - Кременчук:

Поточний розклад електричок Передгірковий парк - Кременчук включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 20 г 15 хв зі станції Передгірковий парк і прибуває на станцію Кременчук о 20 г 30 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6899 сполученням Передгірковий парк - Павлиш, в цьому випадку поїздка займе 0 г 15 хв. Між станціями Передгірковий парк і Кременчук цей електропоїзд проїжджає 1 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Передгірковий парк - Кременчук, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Передгірковий парк Кременчук ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Передгірковий парк - Кременчук можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Передгірковий парк та Кременчук – 3.9 км. Ціна квитка на електричку Передгірковий парк Кременчук складає 12.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6891 Передгірковий парк Кременчук 08.13
Передгірковий парк
08.28
Кременчук
15 хв Курсує щоденно - переглянути
6899 Передгірковий парк Павлиш 20.15
Передгірковий парк
20.30
Кременчук
15 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Передгірковий парк -Кременчук можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Передгірковий парк — Кременчук

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Кременчук — Передгірковий парк