У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6899 Передгірковий парк — Павлиш Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Вечірній приміський поїзд(електричка) номер 6899 сполученням Передгірковий парк - Павлиш відправляється зі станції Передгірковий парк о 20.15 і прибуває на станцію Павлиш о 22.05 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 50 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 10 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 5 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 45 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Череднички, Кременчук, Крюків На Дніпрі, Вагонозавод, Маланівка, 270 Км, Білецьківка, Бурти, 279 Км, Коцюбинський.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Передгірковий парк 20.15
Череднички 20.25 1 хв  20.26 10 хв 
Кременчук 20.30 25 хв  20.55 15 хв 
Крюків На Дніпрі 21.04 1 хв  21.05 49 хв 
Вагонозавод 21.08 1 хв  21.09 53 хв 
Маланівка 21.14 1 хв  21.15 59 хв 
270 Км 21.19 1 хв  21.20 1 г  4 хв 
Білецьківка 21.25 1 хв  21.26 1 г  10 хв 
Бурти 21.33 12 хв  21.45 1 г  18 хв 
279 Км 21.50 1 хв  21.51 1 г  35 хв 
Коцюбинський 21.55 1 хв  21.56 1 г  40 хв 
Павлиш 22.05 1 г  50 хв 

У розкладі поїзда 6899 Передгірковий парк — Павлиш можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Грудень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031  
Січень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031