У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6899 Передгірковий парк — Павлиш Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Вечірній приміський поїзд(електричка) Передгірковий парк - Павлиш номер 6899 відправляється зі станції Передгірковий парк о 20.15 і прибуває на станцію Павлиш о 21.56 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 41 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 10 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 7 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 34 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6899 Передгірковий парк - Павлиш пролягає по таким станціям як Череднички, Кременчук, Крюків На Дніпрі, Вагонозавод, Маланівка, 270 Км, Білецьківка, Бурти, 279 Км, Коцюбинський.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Передгірковий парк 20.15
Череднички 20.25 1 хв  20.26 10 хв 
Кременчук 20.30 25 хв  20.55 15 хв 
Крюків На Дніпрі 21.04 1 хв  21.05 49 хв 
Вагонозавод 21.09 1 хв  21.10 54 хв 
Маланівка 21.15 1 хв  21.16 1 г 
270 Км 21.21 1 хв  21.22 1 г  6 хв 
Білецьківка 21.29 1 хв  21.30 1 г  14 хв 
Бурти 21.35 1 хв  21.36 1 г  20 хв 
279 Км 21.41 1 хв  21.42 1 г  26 хв 
Коцюбинський 21.46 1 хв  21.47 1 г  31 хв 
Павлиш 21.56 1 г  41 хв 

У розкладі поїзда 6899 Передгірковий парк — Павлиш можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Жовтень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Листопад 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930