У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6899 Передгірковий парк — Павлиш Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Вечірній приміський поїзд(електричка) Передгірковий парк - Павлиш номер 6899 відправляється зі станції Передгірковий парк о 20.15 і прибуває на станцію Павлиш о 21.56 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 41 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 10 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 7 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 34 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6899 Передгірковий парк - Павлиш пролягає по таким станціям як Череднички, Кременчук, Крюків На Дніпрі, Вагонозавод, Маланівка, 270 Км, Білецьківка, Бурти, 279 Км, Коцюбинський.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Передгірковий парк 20.15
Череднички 20.25 1 хв  20.26 10 хв 
Кременчук 20.30 25 хв  20.55 15 хв 
Крюків На Дніпрі 21.04 1 хв  21.05 49 хв 
Вагонозавод 21.09 1 хв  21.10 54 хв 
Маланівка 21.15 1 хв  21.16 1 г 
270 Км 21.21 1 хв  21.22 1 г  6 хв 
Білецьківка 21.29 1 хв  21.30 1 г  14 хв 
Бурти 21.35 1 хв  21.36 1 г  20 хв 
279 Км 21.41 1 хв  21.42 1 г  26 хв 
Коцюбинський 21.46 1 хв  21.47 1 г  31 хв 
Павлиш 21.56 1 г  41 хв 

У розкладі поїзда 6899 Передгірковий парк — Павлиш можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Травень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Червень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930