У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Павлиш
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Павлиш:

Актуальний розклад електричок по станції Павлиш містить всього 6 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Павлиш з такими станціями і населеними пунктами як Передгірковий парк, Знам'янка-Пас., Кременчук. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 18 г 13 хв до пункту призначення Передгірковий парк. Найближчі станції та зупинні пункти Коцюбинський, 294 Км. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Павлиш відправляються або прибувають днем - 3 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Кременчук - Павлиш, Павлиш - Передгірковий парк, Знам'янка-Пас. - Кременчук. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Павлиш відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6890 Павлиш Передгірковий парк 05.50 Курсує щоденно - переглянути
6663 Кременчук Знам'янка 09.39 2 хв  09.41 Курсує щоденно - переглянути
6664 Знам'янка Кременчук 14.03 2 хв  14.05 Курсує щоденно - переглянути
6895 Кременчук Павлиш 17.45 Курсує щоденно - переглянути
6896 Павлиш Передгірковий парк 18.13 Курсує щоденно - переглянути
6899 Передгірковий парк Павлиш 21.56 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Павлиш можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Павлиш