У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Підбірці - Зборів
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Підбірці - Зборів:

Поточний розклад електричок Підбірці - Зборів включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 17 г 04 хв зі станції Підбірці і прибуває на станцію Зборів о 18 г 43 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6042 сполученням Львів - Тернопіль-Пас., в цьому випадку поїздка займе 1 г 46 хв. Між станціями Підбірці і Зборів цей електропоїзд проїжджає 15 зупинок. Серед них 1460 Км(09.30), Полтва(09.59), Ясенівці(10.37), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Підбірці - Зборів, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Підбірці Зборів ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Підбірці - Зборів можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Підбірці та Зборів – 130.8 км. Ціна квитка на електричку Підбірці Зборів складає 71.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6042* Львів Тернопіль 09.23
Підбірці
11.09
Зборів
1 г 46 хв Курсує щоденно - переглянути
6046 Львів Тернопіль 17.04
Підбірці
18.43
Зборів
1 г 39 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Підбірці -Зборів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Підбірці — Зборів

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Зборів — Підбірці