У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Зборів - Підбірці
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Зборів - Підбірці:

Поточний розклад електричок Зборів - Підбірці включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 09 г 32 хв зі станції Зборів і прибуває на станцію Підбірці о 11 г 10 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6045 сполученням Тернопіль-Пас. - Львів, в цьому випадку поїздка займе 1 г 59 хв. Між станціями Зборів і Підбірці цей електропоїзд проїжджає 15 зупинок. Серед них Метенів(17.20), Ясенівці(17.45), Куткор(18.37), Залуги(19.01), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Зборів - Підбірці, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Зборів Підбірці ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Зборів - Підбірці можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6041 Тернопіль Львів 09.32
Зборів
11.10
Підбірці
1 г 38 хв Курсує щоденно - переглянути
6045* Тернопіль Львів 17.16
Зборів
19.15
Підбірці
1 г 59 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Зборів -Підбірці можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Зборів — Підбірці

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Підбірці — Зборів