У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Підгородне - Ковель
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Підгородне - Ковель:

Поточний розклад електричок Підгородне - Ковель включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 16 г 06 хв зі станції Підгородне і прибуває на станцію Ковель о 17 г 25 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6374 сполученням Ягодин - Ковель, в цьому випадку поїздка займе 1 г 19 хв. Між станціями Підгородне і Ковель цей електропоїзд проїжджає 10 зупинок. Серед них Руда(16.12), Паридуби(16.39), Кошари(16.57), Черкаси-Волинські(17.15), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Підгородне - Ковель, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Підгородне Ковель ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Підгородне - Ковель можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Підгородне та Ковель – 35.3 км. Ціна квитка на електричку Підгородне Ковель складає 22.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6374* Ягодин Ковель 16.06
Підгородне
17.25
Ковель
1 г 19 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Підгородне -Ковель можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Підгородне — Ковель

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Ковель — Підгородне