У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Плугатарівка - Катран
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Плугатарівка - Катран:

Поточний розклад електричок Плугатарівка - Катран включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 11 г 02 хв зі станції Плугатарівка і прибуває на станцію Катран о 13 г 02 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6491/6490/ сполученням Луганськ - Лантратівка, в цьому випадку поїздка займе 2 г 0 хв. Між станціями Плугатарівка і Катран цей електропоїзд проїжджає 10 зупинок. Серед них Половинкине(11.10), 853 Км(12.32), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Плугатарівка - Катран, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Плугатарівка Катран ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Плугатарівка - Катран можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6491/6490/ Луганськ Лантратівка 11.02
Плугатарівка
13.02
Катран
2 г Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Плугатарівка -Катран можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .