У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Польська Гора - Рафалівка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Польська Гора - Рафалівка:

Поточний розклад електричок Польська Гора - Рафалівка включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 22 г 22 хв зі станції Польська Гора і прибуває на станцію Рафалівка о 23 г 02 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6322 сполученням Ковель - Сарни, в цьому випадку поїздка займе 0 г 40 хв. Між станціями Польська Гора і Рафалівка цей електропоїзд проїжджає 4 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Польська Гора - Рафалівка, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Польська Гора Рафалівка ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Польська Гора - Рафалівка можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Польська Гора та Рафалівка – 21.3 км. Ціна квитка на електричку Польська Гора Рафалівка складає 17.99 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6322 Ковель Сарни 22.22
Польська Гора
23.02
Рафалівка
40 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Польська Гора -Рафалівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Польська Гора — Рафалівка

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Рафалівка — Польська Гора