У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Польська Гора
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Польська Гора:

Актуальний розклад електричок по станції Польська Гора містить всього 2 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Польська Гора з такими станціями і населеними пунктами як Ковель, Сарни. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 22 г 22 хв до пункту призначення Сарни. Найближчі станції та зупинні пункти Медвежка, Маневичі. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Польська Гора відправляються або прибувають ввечері - 1 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Ковель - Сарни. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Польська Гора відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6319* Сарни Ковель 05.19 1 хв  05.20 Курсує щоденно - переглянути
6322* Ковель Сарни 22.21 1 хв  22.22 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Польська Гора можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Польська Гора