У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

ЗТА - Привітне
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) ЗТА - Привітне:

Поточний розклад електричок ЗТА - Привітне включає 3 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 22 г 06 хв зі станції ЗТА і прибуває на станцію Привітне о 23 г 14 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6092 сполученням Черкаси - Гребінка, в цьому випадку поїздка займе 1 г 14 хв. Між станціями ЗТА і Привітне цей електропоїзд проїжджає 8 зупинок. Серед них Соснівка(08.27), Залісся(08.50), Богуславець(09.19), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок ЗТА - Привітне, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом ЗТА Привітне ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку ЗТА - Привітне можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6092 Черкаси Гребінка 08.21
ЗТА
09.35
Привітне
1 г 14 хв Курсує щоденно - переглянути
6094 Черкаси Гребінка 17.25
ЗТА
18.34
Привітне
1 г 9 хв Курсує щоденно - переглянути
6096 Ім. Тараса Шевченка Гребінка 22.06
ЗТА
23.14
Привітне
1 г 8 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту ЗТА -Привітне можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту ЗТА — Привітне

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Привітне — ЗТА