У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Рачки - Блидні
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Рачки - Блидні:

Поточний розклад електричок Рачки - Блидні включає 4 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 21 г 55 хв зі станції Рачки і прибуває на станцію Блидні о 23 г 01 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6249 сполученням Козятин-1 - Шепетівка, в цьому випадку поїздка займе 1 г 10 хв. Між станціями Рачки і Блидні цей електропоїзд проїжджає 9 зупинок. Серед них Михайленки(05.33), Гордіївка(06.09), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Рачки - Блидні, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Рачки Блидні ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Рачки - Блидні можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Рачки та Блидні – 59.5 км. Ціна квитка на електричку Рачки Блидні складає 25.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6249 Козятин Шепетівка 05.27
Рачки
06.37
Блидні
1 г 10 хв Курсує щоденно - переглянути
6253 Козятин Шепетівка 11.53
Рачки
12.59
Блидні
1 г 6 хв Курсує щоденно - переглянути
6255 Козятин Шепетівка 16.32
Рачки
17.38
Блидні
1 г 6 хв Курсує щоденно - переглянути
6261* Козятин Шепетівка 21.55
Рачки
23.01
Блидні
1 г 6 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Рачки -Блидні можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Рачки — Блидні

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Блидні — Рачки