У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Блидні - Рачки
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Блидні - Рачки:

Поточний розклад електричок Блидні - Рачки включає 4 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 21 г 26 хв зі станції Блидні і прибуває на станцію Рачки о 22 г 33 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6256 сполученням Шепетівка - Козятин-1, в цьому випадку поїздка займе 1 г 22 хв. Між станціями Блидні і Рачки цей електропоїзд проїжджає 9 зупинок. Серед них Миропіль(15.09), Довбище(15.44), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Блидні - Рачки, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Блидні Рачки ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Блидні - Рачки можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Блидні та Рачки – 59.5 км. Ціна квитка на електричку Блидні Рачки складає 25.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6250 Шепетівка Козятин 04.42
Блидні
05.49
Рачки
1 г 7 хв Курсує щоденно - переглянути
6254* Шепетівка Козятин 09.22
Блидні
10.29
Рачки
1 г 7 хв Курсує щоденно - переглянути
6256* Шепетівка Козятин 15.03
Блидні
16.25
Рачки
1 г 22 хв Курсує щоденно - переглянути
6262 Шепетівка Козятин 21.26
Блидні
22.33
Рачки
1 г 7 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Блидні -Рачки можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Блидні — Рачки

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Рачки — Блидні