У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Рачки - Іванківці
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Рачки - Іванківці:

Поточний розклад електричок Рачки - Іванківці включає 4 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 22 г 34 хв зі станції Рачки і прибуває на станцію Іванківці о 23 г 04 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6256 сполученням Шепетівка - Козятин-1, в цьому випадку поїздка займе 0 г 31 хв. Між станціями Рачки і Іванківці цей електропоїзд проїжджає 4 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Рачки - Іванківці, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Рачки Іванківці ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Рачки - Іванківці можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Рачки та Іванківці – 27.0 км. Ціна квитка на електричку Рачки Іванківці складає 15.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6250 Шепетівка Козятин 05.50
Рачки
06.21
Іванківці
31 хв Курсує щоденно - переглянути
6254 Шепетівка Козятин 10.30
Рачки
11.01
Іванківці
31 хв Курсує щоденно - переглянути
6256 Шепетівка Козятин 16.26
Рачки
16.57
Іванківці
31 хв Курсує щоденно - переглянути
6262 Шепетівка Козятин 22.34
Рачки
23.04
Іванківці
30 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Рачки -Іванківці можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Рачки — Іванківці

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Іванківці — Рачки